Sparing nr 3 - Olimpia Bukowinka - Dąb Dobroszyce

OLIMPIA BUKOWINKA – DĄB DOBROSZYCE 5 – 6

Bramki dla Olimpii strzelali: Maciej Franc x 1, Kamil Grabowski x 1, Rafał Myśliwiec x 1, Zawodnik Testowany nr 2 x 2

Az 11 bramek można było zobaczyć w ostatnim sparingu naszej drużyny. Rozegraliśmy dobre spotkanie w którym zobaczyliśmy kilka ciekawych akcji w naszym wykonaniu po których strzeliliśmy bramki. Było dużo walki i biegania po boisku. Nasz przeciwnik postawił nam wysokie wymagania oraz pokazał, ze w każdym meczu trzeba grać do samego końca. Do 82 minuty wygrywaliśmy 5 – 3. W końcowych 8 minutach odpuściliśmy nasz styl gry, wkradł się brak koncentracji i tracimy 3 bramki.
Ogólnie z naszej gry możemy być zadowoleni, ale jest jeszcze dużo błędów i mankamentów, które trzeba wyeliminować aby nasza gra mogła być jeszcze lepsza. Wspomniany brak koncentracji w końcówce meczu, niepotrzebne straty przy wyprowadzaniu piłki czy też indywidualne błędy w kryciu.
Olimpia zagrała w składzie: Krzysztof Sekuła, Piotr Gierus, Adam Krzywański, Piotr Topolski, Rafał Myśliwiec, Kajetan Puka, Grzegorz Kowalski, Zawodnik Testowany nr 1, Kamil Grabowski, Maciej Franc, Michał Pieczyński, Zawodnik Testowany nr 2, Andrzej Moczulski.