KONIEC PRZYGOTOWAŃ. CZEKAMY NA LIGĘ

Za nami okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Olimpia rozegrała w sumie siedem meczy sparingowych z czego dwa razy przegraliśmy a pięć razy odnosiliśmy zwycięstwa. We wszystkich sparingach strzeliliśmy 39 bramek a straciliśmy 20. Bardzo dobrze to świadczy o naszej ofensywie. Potrafimy zdobywać dużo bramek i to się liczy najbardziej. Musimy popracować jeszcze grę obronną, ale i tu widać już postępy. Był to dobrze przepracowany okres naszej drużyny. Pomimo mrozów i niesprzyjających warunków trenowaliśmy dwa razy w tygodniu plus mecz sparingowy w weekendy. Z frekwencji na treningach i sparingach też możemy się cieszyć, bo jak na warunki w naszej lidze to było bardzo dobrze. W naszej drużynie pojawiło się kilka nowych zawodników o których napiszemy, jak będą załatwione wszystkie formalności. W sumie we wszystkich sparingach zagrało 25 zawodników. Rywalizacja o miejsce w składzie jest naprawdę duża i zapewne trener Michał Sekuła będzie miał duży ból głowy na kogo postawić w meczu i jak zestawić drużynę, aby osiągała jak najlepsze wyniki.
Przed nami ostatnia gierka w ramach treningu. Tym razem zagramy z „Norwegami”. Są to byli zawodnicy różnych klubów, którzy pracują w Norwegii i przyjechali teraz na urlopy do swoich domów. Ich pasją jest piłka nożna i w wolnych chwilach rozgrywają mecze. Naszym zawodnikom przyda się taki mecz, gdyż wszystkie mecze sparingowe i treningi rozgrywaliśmy na sztucznej murawie i teraz trzeba przyzwyczaić się do boisk trawiastych, gdzie płyta nie jest już taka równa jak na Orlikach.
A w niedziele rusza liga i pierwszy mecz Olimpii na który już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców.