ROZPOCZYNAMY LIGOWE ZMAGANIA OLIMPIA BUKOWINKA – UKS POSTOLIN

Nareszcie dobiegła długa zimowa przerwa. Już wszyscy nie mogą się doczekać inauguracji rundy wiosennej i pierwszego meczu ligowego w tym roku. Wszak Olimpia w przerwie zimowej rozegrała siedem sparingów, ale to nie jest to samo co mecz ligowy. Tutaj nie ma już obijania się i odpuszczania na boisku tutaj każdy chce wygrać i walka trwa o każdy centymetr pola gry, o każdą piłkę.Tutaj nikt już nogi nie odstąpi a zagrania faul są częstym elementem gry w niższych ligach.
Naszym pierwszym rywalem będzie drużyna UKS Postolin. W rundzie jesiennej dość łatwo ograliśmy UKS na ich terenie 0 – 6, ale trzeba zaznaczyć, że był to debiut Postolina w B klasie i mogła ich zjeść trema. Generalnie gracze Postolina radzili sobie identycznie jak Olimpia i na koniec rundy jesiennej obie drużyny zgromadziły po 9 punktów mając identyczny bilans meczy 3 wygrane i 6 przegranych. Za niespodziankę należy uznać fakt, iż UKS pokonał solidną drużynę z Kaszowa co było dużą niespodzianką.
Zapowiada się w niedzielę wyrównane spotkanie. Zapewne gracze Postolina będą chcieli odegrać się za jesienną porażkę. Nasza drużyna będzie chciała utrzymać dobra passę z meczy sparingowych i odnieść pewne zwycięstwo.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW W NIEDZIELĘ NA BOISKO W BUKOWINCE