Sparing nr 2 - Olimpia Bukowinka - Widawa Grędzina

OLIMPIA BUKOWINKA – WIDAWA GRĘDZINA 6 – 2
Bramki dla Olimpii:Kamil Grabowski X 2,Rafał Myśliwiec X 2,Maciej Franc X 1, Zawodnik testowany X 1

W dzisiejszym sparingu w naszej drużynie zabrakło kilku podstawowych graczy, ale z przebiegu gry możemy być bardzo zadowoleni. Zmiany pozycji na boisku dla niektórych zawodników, 6 strzelonych bramek, dobre tempo gry oraz kilka bardzo ładnych i składnych akcji zakończonych strzałem na bramkę rywala. Wszyscy zawodnicy zagrali na dobrym poziomie, widać, że nasza forma rośnie i przed runda wiosenną możemy być pełni optymizmu. Ozdobą meczu była bardzo ładna bramka strzelona przez Łukasz Pasternak, ale niestety bramka nie został uznana przez sędziego, gdyż padła tuż po gwizdku kończącym pierwszą połowę.

Olimpia zagrał dzisiaj w składzie:Krzysztof Sekuła, Patryk Kuśmierek, Łukasz Pasternak, Adam Krzywański, Kajetan Puka, Rafał Myśliwiec, Maciej Franc, Zawodnik Testowany, Piotr Topolski, Andrzej Moczulski, Piotr Jażdżewski, Kamil Grabowski