Sparing nr 1 - Olimpia Bukowinka - Old Boy Lotnik Twardogóra

W pierwszym meczu kontrolnym w tym roku Olimpia Bukowinka zmierzyła się z drużyną Oldboy Twardogóra. Spotkanie było wyrównane choć częściej grę prowadziła nasza drużyna, długo utrzymując piłkę na połowie przeciwnika. Do przerwy jednak utrzymał się bezbramkowy wynik. W drugiej części gry stwarzaliśmy kolejne sytuacje, po których bramki zdobyli Maciej Franc i Grzegorz Kowalski. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:0.

Olimpia zagrała w składzie: K. Sekuła- B. Wysocki (40 W. Malczyszyn), P. Gierus, K. Kowalski, K. Kuca, M. Sekuła, R. Myśliwiec, K. Grabowski (65. P. Kuśmierek), G. Kowalski, M. Franc, P. Jażdżewski.

Kolejny sparing już w najbliższą sobotę o godzinie 18.30 na sztucznej nawierzchni w Oleśnicy. Rywalem naszej drużyny będzie występująca w klasie B Widawa Grędzina.