Sparing nr 5 - Olimpia Bukowinka - LKS Czarnylas

OLIMPIA BUKOWINKA – LKS CZARNYLAS 2 – 6

Bramki dla Olimpii: Maciej Franc i Rafał Myśliwiec

W sobotnim sparingu nasza drużyna uległa zasłużenie. Nasi rywale byli lepiej zorganizowani na boisku i skrzętnie wykorzystali nasze błędy w obronie. Nam zabrakło determinacji i pomysłu na rozegranie piłki oraz na zaskoczenie przeciwnika. Pierwsze 30 minut meczu zapowiadało dobry wyrównany mecz. Częściej przebywaliśmy na połowie rywala i co chwilę stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką LKSu. Później w naszej grze coś się zacięło, zaczęliśmy popełniać proste błędy w kryciu i szybko straciliśmy 3 bramki. W drugiej połowie nasza gra już nie układała się całkowicie. Co prawda zdobyliśmy kontaktową brankę na 2 – 3, ale to było wszystko na co było nas stać. W dalszej części gry tracimy kolejne 3 bramki i ostatecznie przegrywamy 2 – 6. Faktem jest to, że w naszej drużynie nie zagrało w tym meczu 5 podstawowych graczy w tym bramkarz, ale nie zmienia to faktu, że byliśmy drużyną słabszą. Oczywiście oprócz negatywów tego meczu, są i pozytywne rzeczy. Wszyscy zawodnicy pograli i mogli się sprawdzić na tle wymagającego rywala. Mogliśmy przećwiczyć różne ustawienia naszej drużyny i zobaczyć te, gdzie są najsłabsze ogniwa. Mamy nadzieję, iż w następnym sparingu będą już dostępni wszyscy zawodnicy i trener Michał Sekuła będzie mógł wystawić optymalną jedenastkę jaką na ten moment dysponujemy.
Olimpia zagrała w składzie. Łukasz Sibiński, Adam Krzywański, Patryk Kuśmierek, Krystian Kuca, Piotr Topolski, Rafał Myśliwiec, Michał Sekuła, Kamil Grabowski, Marcin Grabowski, Grzesiek Kowalski, Maciej Franc, Łukasz Pasternak, Kajetan Puka, Andrzej Moczulski