Sparing nr 6 - Olimpia Bukowinka - Piast Dobrzeń - ODWOŁANY

Niestety nasi dzisiejsi przeciwnicy nie spisali się i tak od sobie poinformowali nas, że na dzisiejszy sparing po prostu nie przyjadą. Postawa Piasta jest trochę nie w porządku, gdyż musieliśmy odwołać rezerwację boiska w Oleśnicy, odwołać sędziego oraz poinformować wszystkich naszych zawodników, że dzisiaj nie gramy. Wielka szkoda bo były zespoły, które wcześniej chciały z nami w tym terminie zagrać mecz, ale my im odmówiliśmy, gdyż mieliśmy umówiony mecz z Dobrzeniem. A na ostatnią chwilę, gdy do meczu pozostało 5 godzin ciężko było kogoś znaleźć. Jest to nauczka dla nas a także przestroga dla innych, że niestety Piast Dobrzeń nie należy do solidnych drużyn z którymi można na 100 % się umawiać. Dodam jeszcze, że na dworze jest temp w okolicach 0 a boisko jest odśnieżone i przygotowane do gry.